PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ - Poslední týden v květnu a první týden v červnu. Objednávky zaplacené v týdnu od 20.5. se budeme snažit vyřídit ještě před dovolenou, ale nemůžeme již garantovat jejich květnové doručení. Aktuální dodací lhůta pohybuje okolo 1-5 dní. Inserty MarKos mají aktuální čekací dobu cca 7-14 dní. Děkujeme za pochopení.

Duna: Impérium + Vzestup Iksu + Nesmrtelnost - insert pro hru

Insert pro deskovou hru Duna: Impérium (2020) včetně rozšíření Vzestup Iksu (2021) a Nesmrtelnost (2022).

Barva hráčských desek
Typ hráčských desek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: INS/DUNA-H-BFC INS/DUNA-H-FC INS/DUNA-S-FC INS/DUNA-H-B INS/DUNA-S-B Zvolte variantu
Značka: MitroCZECH
990 Kč / ks 950 Kč / ks 990 Kč / ks 890 Kč / ks 950 Kč / ks od 890 Kč / ks
Kategorie: Inserty MitroCZECH
Záruka: 2 roky
Materiál: PLA
? Více variant: ano
? Pro obalené karty: ano*
? Skladování: horizontálně i *vertikálně
Dovření víka krabice: bez rozdílu
? Pro rozšíření: ano
Design a tisk: MitroCZECH
Originální název: Dune: Imperium + Rise of Ix + Immortality


ZÁKLADNA s barevným proužkem a nápisem "DUNA" (případně "DUNE", máte li anglickou verzi) pojme tyto komponenty:

- 24 karet rezerv (rozděleny ve třech přihrádkách, stačí základu vyložit na stůl a jsou připraveny ke hře)
- Více jak 18 karet střetů a 4 z rozšíření
- Více jak 40 karet intrik a dalších 17 + 15 z rozšíření
- Mentat
- 4 žetony aliance
- Žeton prvního hráče
- 4 žetony vůdce Barona Harkonnena + 4 žetony pro vůdkyni Tessiu Vernius z rozšíření
- 18 dílků technologií (kartonové karty rozdělené do dvou hromádek v základně lze také uložit do krabičky vedle karet Hagal)
Základna má otevírací rameno, které společně se základnou nabízí místo pro všech 5 karet nabídky Imperiální řady. Všichni hráči všude u stolu tak mají stále přehled jaké karty jsou v nabídce a nemusí neustále vstávat a případně brát karty do ruky, aby si je přečetli. Je zde také místo pro karty a komponenty z rozšíření Vzestup Ikse a chysteného rozšíření Nesmrtelnost. K němu je v základně i lišta pro řadu Tleilaxu (Nesmrtelnost), kterou umístíte do jednoho z bočních otvorů (dle toho, který vám bude nejvíce vyhovovat).
05

Duna 12a

4 HRÁČSKÉ DESKY, které pojmou všechny komponenty, které hráč během hry potřebuje: 
- 10 základních karet
- 16 kostek (12 + 4 pro označení vlivu u frakcí)
- 2 disky (ukazatel bodů a radního) + 3 disky z obou rozšíření
- 3 ukazatele ovládnutí
- 3 agenty
- 2 bitevní lodě z rozšíření

- Ukazatel boje
- Žeton rodové atomové zbraně

- 1 žeton vody
- Kartu vůdce, kterou lze umístit horizontálně, případně i vertikálně. To je ideální, když máte malý stůl nebo chcete hrát sólo. POZOR, insert je přizpůsoben pro neobalené karty vůdců. Všechny ostatní karty můžou být obalené.

HRÁČSKÉ DESKY lze objednat ve více variantách:
- s dírami v kombinaci černé a barvy frakce
- s dírami nebo bez děr ve čtyřech barvách frakce (jedna barva pro každou frakci)
- s dírami nebo bez děr pouze v černé barvěDuna 13a


ZÁSOBNÍK na karty impéria
 - dá se postavit na bok jako dobírací balíček. Díly zkosení na spodní straně karty nevypadnou

 - 67 karet + 35 z rozšíření Vzestup Iksu + 30 z rozšíření Nesmrtelnost - testováno s obaly Diamond od Tlamy, šířka 80 mikronů

2 ZÁSOBNÍKY na suroviny/žetony včetně jednoho víka
- 11 žetonů vody (+4 v hráčských deskách)
- 20 malých a 4 velké žetony solárů
- 20 malých a 3 velké žetony koření
- pro hru jednoho hráče stačí použít jeden zásobník. Při hře více hráčů, můžete žetony rozdělit pro lepší dosah.

ZÁSOBNÍK pro zbývající karty
- 31 karet rodu Hagal + 9 z rozšíření
- speciální hráčské karty
- karty rodu Tleilaxu
- karty lze rozdělit pomocí 4 rozdělovníků, které jsou součástí insertu
UPOZORNĚNÍ - důležité informace o produktu

Insert pojme i obě rozšíření - Vzestup Iksu a Nesmrtelnost

Insert seženete i na Planetě her

Jak používat základnu

Zásobník surovin + víko

5
16x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZN Avatar autora | 27.5.2024
Naprosto vymazlený Insert, neskutečně urychlí přípravu a na stole vypadá luxusně ;-)
5
B Avatar autora | 15.12.2023
Geniální insert, který nejen že skvěle vypadá, ale ještě zásadním způsobem zkracuje setup. Vše do detailu promyšlené, tisk perfektní. Naprosto si není na co stěžovat. Třešničkou je pak osobní přístup a rychlost dodání. Budu se těšit na další nákupy! A moc děkuji za osobní věnování přímo v rámci insertu a přiloženou drobnost! Udělala mi obrovskou radost. :)
5
P Avatar autora | 12.8.2023
+ lepší insert na hru Duna: Impérium si nedokáži představit, super na vyndání z krabice a rozložení na stole (ušetří dost času) - hráčská deska - pro kartu vůdce jsem nenašel lepší plastový obal než od Paladin: Lothar, který má rozměr 105x150mm, délku obalu jsem musel bohužel ještě zkrátit, aby pasovala do otvoru desky - zásobník karet impéria - pro úplnou dokonalost by ještě šlo snížit horní hrany (druhá nejvyšší hrana) o cca 2 vrstvy, na které se dává složený herní plán, úplně nedoléhá (není to chyba, vše se vejde do krabice) Opravdu pěkně povedená práce, vypadá fakt luxusně. Děkuji i za doplňky
5
H Avatar autora | 18.7.2023
top-notch Don't sleeve your character/leader cards, the player trays are made for unsleeved ones. Not a big deal though!
5
O Avatar autora | 17.6.2023
Výborné řešení! Hra se velmi snadno připravuje i sklízí, vše je přehlednější, zabírá méně místa na stole a i dobře vypadá. Myslelo se opravdu na každý detail, takže každá komponenta má své místo. Komfort hraní rozhodně značně narostl. Při pořízení jsem byl informován, že základní insert není vhodný pro vertikální uložení hry, a opravdu jsem si následně potvrdil, že některé komponenty v takovém případě nedrží dobře na místě. Proto bych doporučil rovnou pořídit i https://www.mitroczech.cz/duna-imperium-upgrade/ protože s tím je již všechno dokonalé a k mé maximální spokojenosti. Moc děkuji!
5
G Avatar autora | 5.6.2023
Paradny zlepsovak, ktory urychli rozkladanie a skladanie a navyse ta hra vyzera s tymto insertom premiovo aj bez deluxe doplnkov 👍
5
N Avatar autora | 19.5.2023
Krásný insert, koupil jsem i upgrade. Rychlá příprava, velmi propracovaný insert do detailů.
5
DP Avatar autora | 11.5.2023
Strašně moc Ti děkujeme za úžasný insert - Duna imperium. Udělal nám velkou radost. Teď bude setup hry radost - žádné pytlíky a hlavně úspora času při uklízení. Tvůj pořadač vypadá opravdu luxusně a je ještě lepší než jsem čekala. To barevné provedení pro každého hráče je opravdu podařené. Už žádné hrabání v krabici, všechny rozšíření tam vlezly skvěle a upgrade pro insert, abychom mohli krabici dát na stojáka je taky moc povedený. Vřele všem doporučuji. Teď už jen doobalit karty a je to.
5
PK Avatar autora | 1.5.2023
Drahší insert, ale vo vinikajúcej kvalite.
5
MM Avatar autora | 25.4.2023
Velká spokojenost, konečně je moje hra ve skvělém insertu. Hra plus 2 rozšíření v jedné krabici! Rychlé dodání, milý vzkaz a dáreček navíc. Moc díky a vřele doporučuji 👍
5
PS Avatar autora | 14.4.2023
V insertu do sebe všechno krásně zapadá, každý milimetr krychlový je využit účelně a logicky a navíc i vzhledově je to hezké. Jednání prodejce a rychlost výroby také na jedničku.
5
AF Avatar autora | 6.4.2023
Genialni insert - natolik, ze jsem ho jiz koupil znovu, aby se mi do nej vesla nova rozsireni. Skvele jednani a ochota prodejce. Mohu velmi doporucit.
5
O Avatar autora | 16.6.2022
Jak píše Sinimus - nejkomplexnější Insert pro deskovou hru, kde není třeba nic nikde vyndávat a předělávat. Prostě jen vyndám z krabice, naskládám imperiální řadu přímo na část insertu a hrajeme ;) Vše je okamžitě připraveno pro hru a perfektně sedí v krabici. Věřím, že v případě dalšího rozšíření vyjde jen další upgrade insertu.
5
D Avatar autora | 3.5.2022
Velmi pěkně detailně zpracovaný a opravdu velmi důkladně promyšlený insert/organizér. Dále tento insert navíc slouží i k rychlejší přípravě a úklidu hry Duna Impérium a jejího rozšíření Vzestup Iksu. Otázkou je, jestli se do něj bude vejít i další rozšíření :D - ale už tak se u něj využívá prostoru v krabici víceméně naplno. Hodnotím kladně i rychlé dodání, vstřícné jednání a briskní vyřešení dodatečných požadavků. Za mě super a mohu jen a jen doporučit, určitě budu nakupovat dál :).
5
S Avatar autora | 21.4.2022
Nejpromyšlenější insert pro deskovku, jaký jsem zatím viděl. Skvělé detaily. V podstatě povinnost pro ty, co to s Dunou myslí vážně. Jeník umí!
5
AF Avatar autora | 19.4.2022
Skvělé provedení, insert pasuje naprosto přesně a je ve velmi vysoké kvalitě. Velká spokojenost s rychlosti a doručením. Mohu velmi doporučit.

Inserty MitroCZECH nejsou jen obyčejné "krabičky do krabice". Jsou to inserty vytvořené hráčem pro hráče. Předtím, než takový insert vypustíme do světa, pečlivě ho testujeme s dalšími hráči a nasloucháme jejich potřebám, připomínkám a nápadům. To z našich insertů dělá jedinečné unikáty s prvky, které jedni ocení a další následují.