Díky posílení naší tiskové farmy a zoptimalizování vyřizování objednávek se aktuální dodací lhůta pohybuje okolo 1-5 dní. Inserty MarKos mají aktuální čekací dobu cca 14 dní. Děkujeme za pochopení.

Herní podložka (playmat) 70x60 pro hru Duna: Impérium + Vzestup Iksu + Nesmrtelnost

Herní podložka (playmat) o rozměrech 70x60 cm pro deskovou hru Duna: Impérium (2020) včetně rozšíření Vzestup Iksu (2021) a Nesmrtelnost (2022).

Předobjednávka (4 ks)
Kód: PLAYMAT/DUNA-IKS-NESMRTELNOST
Značka: MitroCZECH
990 Kč / ks
Kategorie: Duna Impérium
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Materiál: 2 mm neopren s pogumovanou spodní stranou a černým obšitím
Rozměry: 70 x 60 cm
Design: MitroCZECH
Dune Imperium Playmat Herni podlozka MitroCZECH BoardGameHolic 20240415 120816
Novinka MitroCZECH Připravujeme Již brzy

Herní podložka (playmat) pro deskovou hru Duna: Impérium (2020) včetně rozšíření Vzestup Iksu (2021) a Nesmrtelnost (2022).

Rozměry podložky: 70 x 60 cm - vertikální rozložení
Tloušťka podložky: 2 mm - kvalitní neopren s pogumovanou spodní stranou a černým obšitím

Předpokládaný termín dodání: první polovina května 2024.

Vlastní design a přizpůsobení herních polí pro co nejlepší herní zážitek. Duna: Impérium se stala mou nejoblíbenější hrou a je ji již dva roky. Mám odehráno desítky partií se základními herními deskami i playmaty jiných designérů a tak přesně vím, co by podložka pro tuto hru měla splňovat a čemu se musím vyhnout.

Hlavní výhody této herní podložky:
Vertikální rozložení - Ve všech počtech hráčů nebude mít nikdo herní plán vzhůru nohama.
Minimální rozměry - Podložka je jen o 9 cm širší oproti základní herní desce. Využil jsem každý centimetr a podařilo se mi na plán dostat obě rozšíření a umístěním jednotlivých prvků dosáhnout přehlednosti a co největší herní praktičnosti. Delší (vyšší) je o 19 cm, ale oproti základní herní desce již počítá s úložným místem pro všech 11 karet nabídky a to včetně dvou dobíracích a odkládacích balíčků. Navíc je možno tento prostor jednoduše překrýt našim insertem pro Dunu: Impérium.

 


UPOZORNĚNÍ - důležité informace o produktu

První náhled na prototyp herní podložky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Inserty MitroCZECH nejsou jen obyčejné "krabičky do krabice". Jsou to inserty vytvořené hráčem pro hráče. Předtím, než takový insert vypustíme do světa, pečlivě ho testujeme s dalšími hráči a nasloucháme jejich potřebám, připomínkám a nápadům. To z našich insertů dělá jedinečné unikáty s prvky, které jedni ocení a další následují.