PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ - Poslední týden v květnu a první týden v červnu. Objednávky zaplacené v týdnu od 20.5. se budeme snažit vyřídit ještě před dovolenou, ale nemůžeme již garantovat jejich květnové doručení. Aktuální dodací lhůta pohybuje okolo 1-5 dní. Inserty MarKos mají aktuální čekací dobu cca 7-14 dní. Děkujeme za pochopení.

Blood Rage

Ve hře Blood Rage každý hráč ovládá klan vikinských válečníků, vůdce a loď. Nastává Ragnarök - konec světa! Vikingové mají poslední šanci odejít s plnou parádou a zajistit si tak místo ve Valhalle po boku samotného Odina! Jak - to už záleží jenom na vás! Můžete plenit zem, drtit své soupeře v epických bitvách, plnit úkoly, zlepšovat svůj klan nebo prostě slavně zhynout!

Většina akcí se váže ke kartám, které si hráči nabírají na začátku každého ze tří herních kol. Tyto dary bohů vašemu klanu mohou udělit větší sílu, lepší strategii, vylepšení či dokonce pomoc mýtických nestvůr nordické mytologie. Vybírejte proto během draftingu obezřetně, musíte totiž jít nejenom za svými cíli, nýbrž se i vypořádat s taktikou svých soupeřů! Bitvy vyhrává nejenom hrubá síla, ale i karty, které jsou vynášeny tajně! Díky tomu, že budete sledovat svého nepřítele, i to, jakým bohům se snaží vlichotit, můžete snadno předvídat, jaké karty proti vám zahraje. Ani vítězství vám někdy nemusí přinést nejlepší výsledek - některé karty vám dají více bonusů, pokud jste poraženi. Jediný způsob, jak v Blood Rage prohrát, je zbaběle uprchnout z boje!

Blood Rage 01
200 Kč / ks

Insert pro Blood Rage.

+ další
INS/BR/BLCK
1 položek celkem