Velice děkujeme za Váš  zájem o náš insert do Duchů ostrova. Díky tomu se však aktuálně prodloužila dodací lhůta na 3-8 dní. Děkujeme za pochopení.

Měřící karta pro obaly na karty Diamond

Kód: OBALY/TLAMA/DIAMOND/45X86
9 Kč / ks 0,09 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Velká karta sloužící pro porovnání vaší karty se šablonou, abyste mohli snadno určit, jaká velikost obalů Diamond je pro vás nejvhodnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká karta sloužící pro porovnání vaší karty se šablonou, abyste mohli snadno určit, jaká velikost obalů Diamond je pro vás nejvhodnější. Karta je z vizitkového papíru. V každém obalu je rezerva cca 1 mm oproti obrysu. Karta, která se vejde do vnějšího okraje obrysu se vám tedy do obalu zaručeně vejde.

Vysoce kvalitní obaly na karty přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na karty
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: