Doháníme objednávky nahromaděné během dovolené - aktuální dodací lhůta se pohybuje okolo 3-8 dní. Inserty MarKos mají aktuální čekací dobu cca 7-14 dní. Děkujeme za pochopení.

Měřící karta pro obaly na karty Diamond

Velká karta sloužící pro porovnání vaší karty se šablonou, abyste mohli snadno určit, jaká velikost obalů Diamond je pro vás nejvhodnější.

Skladem (>5 ks)
Kód: OBALY/TLAMA/DIAMOND/45X86
Značka: TLAMA Games
9 Kč / ks 0,09 Kč / 1 ks
Kategorie: Obaly na karty
Hmotnost: 0.001 kg

Velká karta sloužící pro porovnání vaší karty se šablonou, abyste mohli snadno určit, jaká velikost obalů Diamond je pro vás nejvhodnější. Karta je z vizitkového papíru. V každém obalu je rezerva cca 1 mm oproti obrysu. Karta, která se vejde do vnějšího okraje obrysu se vám tedy do obalu zaručeně vejde.

Vysoce kvalitní obaly na karty přímo od nás, českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: