PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ - Poslední týden v květnu a první týden v červnu. Objednávky zaplacené v týdnu od 20.5. se budeme snažit vyřídit ještě před dovolenou, ale nemůžeme již garantovat jejich květnové doručení. Aktuální dodací lhůta pohybuje okolo 1-5 dní. Inserty MarKos mají aktuální čekací dobu cca 7-14 dní. Děkujeme za pochopení.

Víčko na plechovku

Víčko na plechovku je skvělý produkt pro vaší reklamu, ale také na zahradní párky, kde budete mít vždy přehled, který nápoj je váš. A jako bonus vám nepolezou do pití vosy ani jiné potvůrky. :) 

Počet barev
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: VICKO-NA-PLECH/2 VICKO-NA-PLECH/3 VICKO-NA-PLECH/4 VICKO-NA-PLECH/5 Zvolte variantu
Značka: MitroCZECH
49 Kč / ks 54 Kč / ks 59 Kč / ks 69 Kč / ks od 49 Kč / ks
Kategorie: Reklamní předměty
Záruka: 2 roky
Materiál: PLA + PLA HT110
Design a tisk: MitroCZECH

Víčko na plechovku je skvělý produkt pro vaší reklamu, ale také na zahradní párky, kde budete mít vždy přehled, který nápoj je váš. A jako bonus vám nepolezou do pití vosy ani jiné potvůrky. :) 
Víčko může obsahovat vaše telefonní číslo, email, internetovou stránku, logo, případně obrázek, který je pro vaše podnikání typický a další věci, které si dokážete představit.

Víčko pasuje na většinu 0,5 litrových plechovek a dokonce i na některé menší (mají stejný průměr vrchní části). Víčko nezabrání úplnému rozlití vašeho nápoje, ale značnou část tekutin zachytí. Ideální například do auta, na zahrádku, na chatu, ale i jen tak na akci, kde se vás sejde více, abyste si rozlišili své pití.

Výrobu nabízíme již od 1 kusu ve dvou až 5 barvách.

Grafický návrh a příprava souboru k tisku - 200 Kč / zdarma při objednávce sady 9 a více kusů.

Materiál: PLA (text a obrázky) + PLA HT110 (víčko)

*do poznámky uveďte požadované barvy a jejich kombinaci. Například: "Bílé víčko, s modro-zeleným logem, červené telefonní číslo 777 123 456, černé stránky www.MojeABC.cz."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Inserty MitroCZECH nejsou jen obyčejné "krabičky do krabice". Jsou to inserty vytvořené hráčem pro hráče. Předtím, než takový insert vypustíme do světa, pečlivě ho testujeme s dalšími hráči a nasloucháme jejich potřebám, připomínkám a nápadům. To z našich insertů dělá jedinečné unikáty s prvky, které jedni ocení a další následují.