PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ - Poslední týden v květnu a první týden v červnu. Objednávky zaplacené v týdnu od 20.5. se budeme snažit vyřídit ještě před dovolenou, ale nemůžeme již garantovat jejich květnové doručení. Aktuální dodací lhůta pohybuje okolo 1-5 dní. Inserty MarKos mají aktuální čekací dobu cca 7-14 dní. Děkujeme za pochopení.

Reklamní klíčenky

Reklamní klíčenky, které můžete použít k odemknutí nákupního vozíku. Klíčenka může obsahovat třeba telefonní číslo a logo...

Počet barev
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: KEY2 KEY3 KEY4 KEY5 KEY6 KEY7 KEY8 Zvolte variantu
Značka: MitroCZECH
120 Kč / sada 140 Kč / sada 160 Kč / sada 220 Kč / sada 230 Kč / ks 240 Kč / ks 250 Kč / ks od 120 Kč / sada
Kategorie: Reklamní předměty
Záruka: 2 roky

Reklamní klíčenky, které můžete použít k odemknutí nákupního vozíku. Velikost kolečka odpovídá velikosti desetikoruny. Klíčenka může obsahovat třeba telefonní číslo a logo, případně obrázek, který je pro vaše podnikání typický. Například pro pedikúru to je šlapka, pro cukrářku muffin a podobně.

Klíčenka může mít až 5 odlišných barev*

Výrobu nabízíme již od 20 kusů = 1 sada

Grafický návrh a příprava souboru k tisku - 200 Kč / zdarma při objednávce 5 a více sad.

Materiál PLA

*do poznámky uveďte požadované barvy a jejich kombinaci. Například: "Bílá klíčenka, s modro-zeleným logem a červené telefonní číslo."

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Inserty MitroCZECH nejsou jen obyčejné "krabičky do krabice". Jsou to inserty vytvořené hráčem pro hráče. Předtím, než takový insert vypustíme do světa, pečlivě ho testujeme s dalšími hráči a nasloucháme jejich potřebám, připomínkám a nápadům. To z našich insertů dělá jedinečné unikáty s prvky, které jedni ocení a další následují.