Velice děkujeme za Váš  zájem o náš insert do Duchů ostrova. Díky tomu se však aktuálně prodloužila dodací lhůta na 3-8 dní. Děkujeme za pochopení.

Obaly na karty Diamond Gold: "Dixit" (80x120 mm)

Kód: OBALY/TLAMA/DIAMOND/80X120
68 Kč / ks 0,68 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Obaly na karty Diamond Gold: "Dixit" (80x120 mm)
(80 mikronů, 100 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obaly na karty Diamond Gold: "Dixit" (80x120 mm)
(80 mikronů, 100 ks)

Vysoce kvalitní obaly na karty od českého výrobce a vydavatelství TLAMA Games. Sami jsme hráči, herních karet si vážíme a víme, že pokud už pořizujete obaly, chcete, aby byly pevné, odolné a příjemné na manipulaci. Proto vám přinášíme obaly, které se kvalitou mohou řadit mezi světovou špičku.

Jsou pevnější než nabídka obalů Blackfire, či UltraPro, předčí obaly Sapphire a vyrovnají se FFG nebo Arcane Tinman.
Tloušťka 80 mikronů a použití prvotřídních materiálů zajistí, že karty jdou snadno obalit, obaly drží pevně na svém místě, nepotrhají se, a karty se v nich dobře míchají. Zároveň posyktují i bezkonkurenční čirost obalů.

Rozměr Gold: "Dixit" (80x120 mm), je určen pro hry jako je Beasty Bar (Safari Bar), Catan: Hvězdoplavci, Detective Club (Klub Detektivů), Dixit, Dungeon Rush, Escape Tales: The Awakening (Únikový příběh: Probuzení), Feelinks, Flash Point: Fire and Rescue (Záchranáři: Boj s ohněm), Europe Divided, Fleet, Inis, Kick-Ass, Legends of Andor, Love Letter (Milostný dopis), Mascarade, Mysterium (velké karty), On Tour, Paranormal Detectives, Tainted Grail, The Artemis Project, Tides of Madness, Tides of Time, Ultimate Warriorz, Video Vortex, When I Dream (Když sním) a další...

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na karty
Hmotnost: 0.1 kg
Kusů v balení: 100 ks
Maximální rozměr karty: 80x120 mm
Tloušťka: 80 mikronů
Materiál: polypropylen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: