PLÁNOVANÁ DOVOLENÁ - Poslední týden v květnu a první týden v červnu. Objednávky zaplacené v týdnu od 20.5. se budeme snažit vyřídit ještě před dovolenou, ale nemůžeme již garantovat jejich květnové doručení. Aktuální dodací lhůta pohybuje okolo 1-5 dní. Inserty MarKos mají aktuální čekací dobu cca 7-14 dní. Děkujeme za pochopení.

Krycí jména + Obrázky + Duet - insert pro hru

Insert pro deskovou hru Krycí jména (2015) včetně dalších samostatně hratelných pokračování Krycí jména - Obrázky (2016) a Krycí jména - Duet (2017).

Na objednávku
Kód: INS/CODENAMES/3IN1
Značka: Thingiverse
239 Kč / ks
Kategorie: Inserty ostatní
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: PLA
Pro obalené karty: ne
Dovření víka krabice: bez rozdílu
Zdroj: Thingiverse
Autor: kris_vanocker
Tisk: MitroCZECH
Originální název hry: Codenames

Insert pro deskovou hru Krycí jména (2015) včetně dalších samostatně hratelných pokračování Krycí jména - Obrázky (2016) a Krycí jména - Duet (2017).


 - Základní tisk v černé barvě, ale můžete si vybrat i vlastní. Stačí zadat poznámku k objednávce.Zdroj: Thingiverse - autor: kris_vanocker


UPOZORNĚNÍ
Hra ani herní komponenty nejsou součástí insertu, slouží pouze pro ilustraci.
Více informací se dozvíte po rozkliknutí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.7.2023
Velmi praktický insert, velká spokojenost.

Thingiverse je jednou z největších databází STL souborů na světě. Mnoho tvůrců a designérů zde zdarma nabízí své návrhy a to včetně komerčního využití. Pokud takový insert shledáme funkčním, neváháme Vám ho v případě zájmu nabídnout. Nemá cenu "znovu vymýšlet kolo", maximálně ho jen trochu upravíme k obrazu svému.