Aktuální lhůta odeslání našich insertů se pohybuje okolo 1-5 dní. Inserty MarKos cca 7-14 dní. Děkujeme za pochopení.

Králíkovství + In the Sky - insert pro hru

Insert pro deskovou hru Králíkovství (2017) + rozšíření Bunny Kingdom: In the Sky (2019).

Barva
Barevné komponenty hráčů
+ rozšíření
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Kód: INS/KRALIKOV/BEZO/HRAC INS/KRALIKOV/BEZO/HRAC/ROZSIR INS/KRALIKOV/BEZO INS/KRALIKOV/BEZO/ROZSIR INS/KRALIKOV/VICBAR/HRAC INS/KRALIKOV/VICBAR/HRAC/ROZSIR INS/KRALIKOV/VICBAR INS/KRALIKOV/VICBAR/ROZSIR INS/KRALIKOV/JINA/HRAC INS/KRALIKOV/JINA/HRAC/ROZSIR INS/KRALIKOV/JINA INS/KRALIKOV/JINA/ROZSIR Zvolte variantu
Značka: MitroCZECH
640 Kč / ks 740 Kč / ks 590 Kč / ks 690 Kč / ks 690 Kč / ks 790 Kč / ks 640 Kč / ks 740 Kč / ks 690 Kč / ks 790 Kč / ks 640 Kč / ks 740 Kč / ks od 590 Kč / ks
Kategorie: Inserty MitroCZECH
Záruka: 2 roky
Materiál: PLA
Pro obalené karty: ano
Skladování: horizontálně i vertikálně
Dovření víka krabice: bez rozdílu
Design a tisk: MitroCZECH
Originální název: Bunny Kingdom
Originální název rozšíření: Bunny Kingdom: In the Sky

Insert pro deskovou hru Králíkovství (2017) + rozšíření Bunny Kingdom: In the Sky (2019).


S naším insertem připravíte hru v řádu desítek sekund.

Hlavní výhodou je organizér žetonů, které máte roztřízené a ihned připravené ke hře. Odpadá tak jejich třídění a rovnání před hrou.
 - Organizér má zásuvné víko a tak se vám žetony nerozsypou. Následně můžete pod něj zasunout krabičku s městy, případně přidat i krabičky pro žetony a mince z rozšíření.

Krabičky hráčů v barvách jsou již samozřejmostí. Nicméně kromě "králíkárny" nabízí i další vymoženosti:
 - víko, které použijete pro zahrané karty (nespletou se vám tak s balíčkem karet, který při draftování posílají soupeři).
 - otvory na zasunutí až dvou lišt (znáte již třeba z insertu pro hru Archa Nova), do kterých si tak můžete viditelně uložit karty až 9 pergamenů. Odpadá tedy neustálé projíždění balíčku, abyste se ujistili, na co vlastně hrajete. Teď budete mít vždy přehled.
 - no a pokud vlastníte i rozšíření In the Sky (u nás zatím nevyšlo), určitě oceníte 3 označené přihrádky na mince.
 

Insert pro základní hru obsahuje celkem 19 dílů, případně 24 s rozšířením:

Základní hra:
1x jednoduchý a 1x dvojitý zásobník karet s víkem - víko udrží karty na místě a při hře poslouží jako místo pro odhazovací balíček
1x zásobník na žetony s víkem
1x zásobník na města (zasouvá se pod zásobník žetonů)
4x krabička hráče s víkem - krabička slouží jako "králíkárna", držák na mince (v rozšíření), držák až na 2 lišty pro karty pergamenů a do víka ukládáte zahrané karty
4x lišta na karty (další lišty můžete dokoupit zde)

Rozšíření In the Sky:
1x krabička s víkem pro pátého hráče
1x lišta na karty
1x zásobník na další žetony (zasouvá se pod žetony ze základní hry)
1x zásobník na mince (zasouvá se pod žetony a pod něj se zasouvají města)Tisk nabízíme v několika variantách, prosím vyberte si z nabídky.
Vícebarevná varianta znamená, že nápis "Králíkovství" na zásobnících karet, bude vytisknut barevně, konkrétně oranžovou barvou.


UPOZORNĚNÍ - důležité informace o produktu

Insert Králíkovství + rozšíření In the Sky

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MR Avatar autora | 22.5.2024
Perfektní insert pro základní hru a rozšíření. Super zpracování 👍👍👍
5
SR Avatar autora | 3.1.2024
Insert sa mi veľmi páčil všetko tam super vošlo ... Super dodanie :) , stojany na kvety sú pre mňa trochu neprekticke lebo keď som tam dala karty prevrátilo sa to 😅 ale nevadí pre to som to nekupovala ..jediná mala vec čo by som uvítala lepšie je keby sa dal zatvoriť aj priestor nad hráčmi s tromi vežami. Inak je krásne spracovaný veľmi sa z neho teším a určite neľutujem 🙏 EDIT: Po napísaní recenzie som dostala odozvu a vysvetlenie ako stojan na karty funguje. V zásobníku sú otvory do ktorých sa zasuvaju stojany. Po tomto zistení som sa znova pozerala aj na stránku kde som si to dokonca na fotkách všimla ... Takže skrz moju nepozornosť som si myslela že to správne nefunguje . Stojany fungujú skvelo a je to veľmi šikovný nápad :)

Inserty MitroCZECH nejsou jen obyčejné "krabičky do krabice". Jsou to inserty vytvořené hráčem pro hráče. Předtím, než takový insert vypustíme do světa, pečlivě ho testujeme s dalšími hráči a nasloucháme jejich potřebám, připomínkám a nápadům. To z našich insertů dělá jedinečné unikáty s prvky, které jedni ocení a další následují.