Velice děkujeme za Váš  zájem o náš insert do Duchů ostrova. Díky tomu se však aktuálně prodloužila dodací lhůta na 3-8 dní. Děkujeme za pochopení.

Samolepky pro Divukraj a rozšíření Perlava

Kód: SAMOLEPKY-DIVUKRAJ
MitroCZECH
Značka: MitroCZECH
295 Kč / ks 4,10 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Samolepky na dřevěné figurky (meeplíky) ze základní hry Divukraj i jejího prvního rozšíření Perlava.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samolepky na dřevěné figurky ze základní hry (ježek, myš, želva, veverka) i rozšíření Perlava (vydra a žabák).
Samolepky jsou vytištěny na profesionální tiskárně na velice kvalitní PVC. Na figurkách skvěle drží a ani častým žmouláním v ruce se neopotřebovávají.

Pro nalepení stačí odlepit z archu a nalepit na figurku. Pro pohodlnější a přesnější nalepení však doporučujeme použít například lámací nůž. Figurku před nalepením ideálně otřete čistým hadříkem, aby na ní nezůstala mastnota a samolepka dobře přilnula.

Ukázkové video z lepení zde.

Prosím, pokud objednáváte samolepky samostatně (bez dalších produktů), zvolte dopravu přes Českou poštu. Zasílání obálek přes Zásilkovnu není bohužel možné.

Nejedná se o oficiálně licencovaný produkt.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.02 kg
Materiál: Potisknuté PVC s lepidlem
Design: MitroCZECH
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FV Avatar autora | 4.9.2023
Za mě super, některý "výřez" byl maličko mimo a bylo potřeba něco málo zastřihnout, ale arch obsahuje na každého meepla o 1 samolepku navíc, takže si člověk nenalepí tu co je prostě nejvíc mimo - konečně mají zvířátka svoji "duši" :-D

Inserty MitroCZECH nejsou jen obyčejné "krabičky do krabice". Jsou to inserty vytvořené hráčem pro hráče. Předtím, než takový insert vypustíme do světa, pečlivě ho testujeme s dalšími hráči a nasloucháme jejich potřebám, připomínkám a nápadům. To z našich insertů dělá jedinečné unikáty s prvky, které jedni ocení a další následují.